zwiazek partnerki Seks, erotyka 

Związek partnerki – jak go stworzyć?

Wszystkie romantyczne związki przechodzą przez wzloty i upadki i wszystkie one wymagają pracy, zaangażowania i chęci dostosowania się i zmiany wraz z partnerem. Niezależnie od tego, czy Wasz związek jest dopiero na początku drogi, czy jednak Wasza relacja jest już bardziej dojrzała – zadbajcie o komunikację. Rozmowa, poznanie własnych potrzeb, wzajemne zaufanie szacunek to filary, które sprawiają, że Wasz związek ma szansę przetrwać, nawet ciężkie chwile.

Read More
Jak zwiększyć libido – naturalne sposoby na zwiększenie ochoty na seks Seks, erotyka 

Jak zwiększyć libido – naturalne sposoby na zwiększenie ochoty na seks

Spadek libido bardzo często jest problemem kobiet. Częściej dotyczy kobiet, niż mężczyzn, ponieważ na ich seksualność wpływa układ hormonalny. Istnieje jednak wiele sposobów na to, by zwiększyć libido i zadbać o to, by częściej mieć ochotę na seks. To proste i sprawdzone sposoby, które działają na kobiety w każdym wieku. Warto jednak wiedzieć, że do całkowitego pozbycia się spadków libido, należy poznać przyczynę problemu. Czym może być spowodowany spadek libido? Wiele kobiet zastanawia się, dlaczego tak często pojawia się u nich brak chęci na seks. Przyczyn tego może być wiele.…

Read More
Seks, erotyka 

Jak podkręcić temperaturę…

Nie jest wcale powiedziane, że musicie podkręcać temperaturę w swoim związku, bo może taka jaka jest Wam odpowiada. Jednak czasami bywa tak, że po kilku latach, bądź więcej – w związku dopada Was monotonia – co gorsza, nie tylko w życiu, ale również w sferze erotycznej – w łóżku. Co więc robić, by podkręcić temperaturę w związku i sprawić by znów było naprawdę gorąco i sexy?

Read More