Internet, Usługi internetowe 

Gdzie zlecić tłumaczenie stron?

Tłumaczenie stron to zadanie dla marketingowca Każde mikro czy makro przedsiębiorstwo planujące zaistnieć na arenie międzynarodowej prędzej czy później zdecyduje się na tłumaczenie strony internetowej. Już na etapie poszukiwania biura należy wykonać odpowiedni research wśród biur tłumaczeń, żeby wyłonić te zajmujące się fachowym tłumaczeniem stron www. Dopiero potem należy analizować, które z nich zmieści się w naszym budżecie. Dlaczego jest to tak ważne? Dla osób na co dzień zajmujących się SEO nie stanowi to nic dziwnego. Jednak dla osób z zewnątrz, przedsiębiorców planujących rozpocząć ekspansję rynków zagranicznych jest to często…

Read More
komputer Internet, Usługi internetowe 

Fora miłośników

Ludzie mają pasję – to nie ulega wątpliwości. Może nie wszyscy (co jest smutne), ale ci z pasjami są ciekawsi, bardziej podziwiani. Ci pasjonaci, chcą się dzielić swoimi zainteresowaniami, szukają innych, którzy maj podobne „bziki”. Wtedy mogą rozmawiać i rozmawiać. Dzielić się swoimi doświadczeniami i są szczęśliwi. A jeżeli uda im się „zarazić” taką pasją jeszcze innych – tym lepiej!

Read More
gra Internet, Usługi internetowe 

Językowe gry komputerowe

W ostatnich latach furorę wśród dzieci i młodzieży zaczęły robić gry komputerowe. Wśród tych gier jest dużo mało pożytecznych fabuł, które nie wnoszą ze sobą niczego twórczego, a cała filozofia w skrócie polega na ciągłych walkach i pokonywaniu wirtualnego przeciwnika. Na szczęście istnieją także gry edukacyjne i warto poświęcić im trochę wolnego czasu.

Read More