lokaty Finanse, Bankowość 

Ujemne lokaty

Coraz więcej osób stara się oszczędzać. Jedni odkładają na tzw. czarną godzinę, innym po prostu udało się coś zaoszczędzić ograniczając swoją konsumpcję. Ile ludzi tyle powodów. Jednak takie oszczędzanie wcale nie jest dobre dla gospodarki, oczywiście z globalnego punktu widzenia.

pozyczka Finanse, Bankowość 

Spirala kredytowa

Konsumpcyjny tryb życia ma swoje prawa – jest nakręcany przez reklamy, które w podświadomości konsumenta generują kolejne potrzeby. Na zaspokojeniu potrzeb klienta opiera się świat sprzedaży i usług. Klasycznym działaniem reklamy na podświadomość jest sugerowanie problemów kosmetycznych, aby sprzedać kremy. Człowiek widzi najnowszy model telewizora, telefonu, samochodu i od razu pragnie to mieć.

mieszkanie wynajem Finanse, Bankowość 

Wynajem dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy

Dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy pozostaje wynajem. Wynajmować można pokoje, mieszkania, domy, garaże, samochody. Wynajem pokoju cieszy się ogromną popularnością w miastach studenckich z tego powodu, że ceny za wynajem akademików stale wzrastają i są już nieznacznie niższe od cen pokoi wynajmowanych od osób prywatnych.

Więcej o finansach, kredytach i pożyczkach w serwisie http://finansowia.pl Finanse, Bankowość 

Pożyczki i kredyty czyli jak szybko pozbyć się pieniedzy

Pożyczki i kredyty a może zakupy na raty. Są dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą posiadać więcej niż pozwala na to ich budżet. Chcesz nowe auto zaciągasz kredyt. Chcesz nowy telewizor wybierasz zakupy na raty. Chcesz jechać na wczasy a nie miałeś z czego odkładać na wyjazd bierzesz pożyczkę.