gra w golfa Sport 

Gra w golfa – wszystko co powinieneś wiedzieć

Gra w golfa kojarzy się przede wszystkim z luksusem, prestiżem oraz tym, że na ten rodzaj sportu i rozrywki mogą pozwolić sobie tylko zamożne osoby. Nic dziwnego. W końcu gra w golfa rządzi się własnymi prawami i regułami, które należy spełniać wybierając się na pole golfowe. Jednak czy tak naprawdę jest? Z pewnością wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania mamy względem pól golfowych, jaką ilość czasu chcemy poświęcać na grę oraz jakiego sprzętu będziemy używać podczas gry w golfa, ale o tym w dalszej części artykułu.

Read More
sport top Sport 

Serwis, w którym oglądniesz mecze za darmo

Sport to nieodłączny element życia dla wielu osób na całym świecie. Niektórzy podziwiają swoich idoli do tego stopnia, że są w stanie jeździć za nimi po całym świecie i obserwować ich z wysokości stadionu. Innym wystarczy transmisja telewizyjna. Są i tacy, którzy sami angażują się w sport. Innym rodzajem pasji jest obstawianie wyników, dzięki którym można również sporo zarobić na swoje utrzymanie.

Read More
sport top Sport 

Za co kochamy siatkówkę?

Nawet jeśli nie jesteśmy zadeklarowanymi fanami konkretnej drużyny lub zawodnika to zazwyczaj jest tak, że mamy swojego faworyta, któremu kibicujemy bardziej niż pozostałym. Wspieramy go jeżdżąc na zawody w których on występuje lub oglądamy jego zmagania w telewizji. Wybór dyscypliny, którą jesteśmy zainteresowani  w głównej mierze zależy od naszych indywidualnych upodobań, jednak są sporty charakterystyczne dla całych społeczności. W Polsce sportem narodowym jest bez wątpienia siatkówka.

Read More
wf Sport 

Lekcje wf-u

Jak wygląda przeciętna lekcja wf-u? Na szczęście chyba coraz lepiej. Przecież pojawia się tyle kampanii, które podkreślają konieczność ruchu wśród dzieci i młodzieży (choćby ta promowana przez Annę Lewandowską), że nawet nauczyciele wychowania fizycznego musieli się tym przejąć i wziąć do roboty. Jeszcze do niedawna lekcja wf-u była lekcją wolną (szczególnie dla nauczyciela, który po rozdaniu piłek zamykał się w kantorku, by pozałatwiać jakieś swoje sprawy).

Read More
bieganie Sport 

Biegowe imprezy

Biegowe imprezy stają się coraz bardziej popularne i mnożą się, jak grzyby po deszczu. Powodem takiej aktywności jest moda na bieganie. Biega się już w szkołach (ale jest to bieganie przymusowe), by dalej móc to kontynuować. Wystarczą odpowiednie buty, wygodne spodnie i koszulka i już można oddać się tej miłej aktywności.

Read More