Technika, Multimedia, Elektronika 

Telefon do zdjęć – czym się kierować przy jego wyborze?

Szukasz nowego telefonu, który sprawdzi się do robienia dobrych jakościowo zdjęć i nie wiesz, od czego zacząć? Już dawno minęły czasy, gdy ten sprzęt służył wyłącznie do dzwonienia i wysyłania SMSów. Jeśli nieco gubisz się w natłoku ofert i dostępnych modeli, spróbuj razem z nami usystematyzować swoją wiedzę na temat smartfonów z aparatem do robienia zdjęć.

Read More
adapter do telefonu Technika, Multimedia, Elektronika 

Zaopatrz się w odpowiednie adaptery do smartfona – przygotuj się na każdą sytuację

Innowacje oraz rozwój technologii to postęp, który gwarantuje nam coraz więcej wygody. Liczne funkcje, urządzenia czy systemy pozwalają nam cieszyć się życiem jeszcze bardziej. Wyciągać z niego to co najlepsze, oszczędzając przy tym czas oraz pieniądze. Sprytne rozwiązania to gwarancja optymalnego użytkowania z naszych urządzeń mobilnych czy laptopów. Dlatego tak bardzo modne w ostatnim czasie stało się zaopatrywanie w różnego rodzaju adaptery do smartfonów.

Read More
sala konferencyjna Technika, Multimedia, Elektronika 

Urządzamy biuro i salę konferencyjną. Na co zwracać uwagę?

Aranżując przestrzeń biurową zdecydowanie warto pamiętać o tym, aby przewidzieć wykorzystanie między innymi sali konferencyjnej oraz pomieszczeń szkoleniowych, do spotkań biznesowych. Im większa firma oraz im większe biuro tym może zachodzić konieczność posiadania kilku takich sal, które trzeba w odpowiedni sposób wyposażyć.

Read More
Słuchawka bluetooh Technika, Multimedia, Elektronika 

Jaką słuchawkę bluetooth kupić?

Często zdarza ci się prowadzić rozmowy telefoniczne podczas prowadzenia samochodu? Musisz oczywiście zdawać sobie sprawę z tego, że oprócz łamania przepisów, stwarzasz również zagrożenie dla siebie, a także dla uczestników ruchu drogowego. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w słuchawkę bluetooth. Dzięki temu będziesz mógł w pełni bezpiecznie prowadzić samochód, a także rozmawiać przez telefon.. Zastanówmy się, czym powinna się charakteryzować idealna słuchawka bluetooth, a także jakie modele warto wziąć pod uwagę podczas zakupów.

Read More
Inżynieria odwrotna i formaty CAD Technika, Multimedia, Elektronika 

Formaty modeli CAD w inżynierii odwrotnej

Inżynieria odwrotna to zaawansowana dziedzina projektowania, nazywana również inżynierią wsteczną, a z języka angielskiego „reverse engineering”. Dzięki niej można projektować nowe rzeczy, części i komponenty na podstawie istniejących modeli i obiektów. Usługi inżynierii odwrotnej prowadzą do technicznego i profesjonalnego kopiowania. Wykorzystywane są przy tym modele w oprogramowaniu CAD, które są tworzone i zapisywane w różnych formatach. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Read More