Seks, erotyka 

Jak podkręcić temperaturę…

Nie jest wcale powiedziane, że musicie podkręcać temperaturę w swoim związku, bo może taka jaka jest Wam odpowiada. Jednak czasami bywa tak, że po kilku latach, bądź więcej – w związku dopada Was monotonia – co gorsza, nie tylko w życiu, ale również w sferze erotycznej – w łóżku. Co więc robić, by podkręcić temperaturę w związku i sprawić by znów było naprawdę gorąco i sexy?

Kilka pomysłów jak rozpalić ogień!

To zaledwie kilka bardzo prostych, na pozór można nawet powiedzieć – nieistotnych – kroczków, dzięki którym naprawdę wasz związek wróci na odpowiednie tory, będzie między wami „chemia”, będzie gorąco i każdy dzień będzie pełen seksu!

Napisz mu, że go pragniesz – szminką na lustrze w łazience, ułóż napis z magnesów na lodówce, wyślij sms…

Zabawcie się. Np. na jakiejś imprezie, czy w klubie czy na domówce u znajomych – udawajcie, że dopiero co się poznaliście i … idźcie ze sobą do łóżka!

Siedzi w pracy na nudnym zebraniu? Jest na zakupach? A może z kumplami w pubie? Wyślij mu sprośną fotkę i czekaj aż się zjawi…! 😉 Gwarantujemy, że zjawi się tak szybko jak to tylko możliwe.

Złap go znienacka za pupę!

Jeśli siedzicie w domu… Idźcie do dwóch innych pokojów. Zrób mu striptiz przez kamerkę telefonu, czy komputera… Zobacz jak zareaguje i jak długo wytrzyma!

Ugotujcie coś razem, albo upieczcie ciasteczka! – np. w kształcie cycków, albo małych fiucików? 😉

Gdy siedzicie obok siebie, oglądacie film, jecie kolacje… połóż swoją rękę na jego kroczu i zacznij się „bezczelnie” bez ani jednego słowa do niego dobierać. Spodoba mu się, zobaczysz!

Narysuj plan waszego mieszkania. Na zielono zaznacz miejsca, w których się już kochaliście – na czerwono te, w których chciała byś to zrobić i zostaw go partnerowi na poduszce, albo w innym widocznym miejscu… 😉 Za niedługo będzie Ci potrzebny znów zielony mazak…

Urządźcie sobie zapasy, albo bitwę na poduszki – totalnie nago!

Wyślij mu sms’em czy mailem listę sprawunków do załatwienia. Gdzieś pomiędzy… „Wysłać kartkę na urodziny ciotki” a „Odebrać pranie z pralni” rzuć: „NAMIĘTNY SEKS z – I TU TWOJE IMIĘ”.


Źródło: porno-gwalty.pl

Zobacz także

Leave a Comment