Seks, erotyka 

BDSM – co to takiego?

BDSM czyli: bondage i discipline (wiązanie i dyscyplina), domination i submission (dominacja i uległość)/ sadism i masochism (sadyzm i masochizm) – to seks z elementami uległości, sadyzmu, krępowania. Najważniejsze jednak jest to, że odbywa się za całkowitą zgodą obojga partnerów.

Jeśli chcesz spróbować seksu BDSM to zapamiętaj, żeby ten nietypowe „zachowania” wypróbować z partnerem, z którym już jesteś długo i ufasz mu w 100% .

Wstęp do BDSM

Pamiętaj, że najważniejsza jest rozmowa. Jeśli chcesz spróbować ostrzejszego seksu ze swoim partnerem, to z nim o tym porozmawiaj. Sama zobaczysz, że pomysł mu się spodoba. Ustalcie też reguły a przede wszystkim granice – bo to nie jest „zwyczajny seks”.

Bezpieczeństwo. Pamiętaj, by ustalić jakieś słowo „klucz” – zwykłe „ałaaa!!” jest zbyt powszechne i partner może to zrozumieć zupełnie odwrotnie… 😉 a przykładowo słowo: „chomik” w trakcie seksu raczej nie będzie przypadkowe i partner zrozumie o co Ci chodzi 😉

Jeśli chcesz bawić się w BDSM jak z filmów, sprawdź najpierw czy to w ogóle Twoja bajka. Nie kupuj kajdanek, pejczy, biczy, skórzanej bielizny, knebli…. jeśli wcześniej nie sprawdzisz czy taki seks w ogóle Ci się spodoba – a nie tylko „fajnie wygląda w tv”.

Spodobało się? No to świetnie. Teraz wasz seks będzie bardziej namiętny i niegrzeczny. Być może związanie i lekki ból sprawia, że czujesz się szczęśliwsza i bardziej spełniona. To jest ok! Nie zastanawiaj się, czy wszystko z Tobą w porządku… Bo jest w porządku – jak najlepszym.

Pamiętajcie jednak, że „co nagle to po diable” jak mawiają. Najpierw ze sobą porozmawiajcie, wszystko zaplanujcie, dogłębnie przedyskutujcie, poszukajcie gadżetów odpowiednich dla siebie – czy to w sklepie stacjonarnym czy on-line. Seks BDSM ma się podobać Wam obojgu, a nie tylko jednemu z Was. Jeśli jednemu coś nie będzie pasowało, to taki seks absolutnie nie sprawi Wam radości – odniesiecie przeciwny skutek do zamierzonego – oddalicie się od siebie i seks nie będzie Was cieszył tak jak dawniej.

Zobacz także

Leave a Comment