lodzie Motoryzacja, Transport 

Sprzedaż łodzi motorowych używanych – jak wybrać firmę?

Zakup sportowej łodzi motorowej to naprawdę spora inwestycja. Dlatego ważne jest, by gdy jest się na nią zdecydowanym znaleźć odpowiednią firmę, która takie łodzie sprzedaje. Oczywiście łatwiej powiedzieć, a trudniej zrobić, lecz przestrzegając kilku zasad znalezienie odpowiedniej firmy sprzedającej łodzie motorowe, jak i znalezienie motorówki odpowiedniego producenta będzie banalnie proste.

Read More
alkomat Motoryzacja, Transport 

Zakup własnego alkomatu. Czy to dobry pomysł?

Jeżeli ciągle zastanawiasz się na tym czy kupić swoje własne urządzenie do pomiaru stężenia alkoholu w organizmie to jest zdecydowanie ten moment. Nie zwlekaj więc, okres przedświąteczny obfituje w różnego rodzaju okazje, aby wypić co nie co z rodziną czy ze znajomymi. W takiej sytuacji nie warto ryzykować i nie dopuścić, aby ktoś pod wpływem alkoholu popełnił taki błąd jak np. jazda pod wpływem co może narobić wiele problemów.

Read More
Motoryzacja, Transport 

Jak wybrać zimowy płyn do spryskiwaczy?

Wybierając zimowy płyn do spryskiwaczy, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Znaczenie ma zarówno niska temperatura, jak i łagodny zapach preparatu. Okazuje się jednak, że nie wszyscy producenci są w stanie to połączyć. Zimowy płyn do spryskiwaczy – analiza składu Niektórzy próbują zastępować zimowy płyn do spryskiwaczy wodą lub wodą z alkoholem. Jednak oryginalny płyn ma niewiele wspólnego z wodą. Znajduje się w nim: Skażony etanol, dzięki któremu płyn nie zamarza w niskiej temperaturze. Warto wybierać preparaty, o temperaturze zamarzania nie mniejszej, niż 20 stopni Celsjusza, Izopropanol – to…

Read More
dakar 2021 Motoryzacja, Transport 

Dakar 2021 – jak poszło polskim kierowcom?

Kolejna, 43. edycja Rajdu Dakar przeszła do historii. Jest to zatem idealny moment na podsumowanie występu polskich kierowców, którzy na saudyjskich pustyniach odgrywali jedne z pierwszoplanowych ról. Zwycięstwa co prawda się nie doczekaliśmy, ale polskie załogi uplasowały się w ścisłych czołówkach m.in. kategorii samochodów czy quadów. Zatem jak prezentuje się końcowa klasyfikacja 43. Rajdu Dakar?

Read More