uzywane laptopy Komputery, Informatyka, Programowanie 

Czym kierować się przy wyborze sklepu z laptopami używanymi?

W dzisiejszym świecie pełnym nowoczesnych technologii wybór odpowiedniego laptopa używanego staje się coraz ważniejszym zagadnieniem. Odpowiednio dobrany sprzęt może zapewnić efektywność pracy, dostęp do rozrywki oraz komfort użytkowania. Jednakże, dokonując tego wyboru, warto kierować się pewnymi kluczowymi czynnikami, które pozwolą uniknąć rozczarowań i niedopasowań. 

Read More
Drukarka 3D Komputery, Informatyka, Programowanie 

Tanie drukarki 3D dla początkujących

Dzięki rozwojowi branży druku 3D przy wyborze pierwszej drukarki 3D istnieje wiele opcji do wyboru. Może to nastręczyć wiele trudności. Trzeba rozważyć zalety i wady każdej konsumenckiej drukarki 3D, takich jak szybkość drukowania, jakość druku, objętość druku, rozmiar stołu roboczego i platformy roboczej, czy płyta zawiera podgrzewaną konstrukcję, sprzyjającą obróbce przyrostowej i inne. Ceny tych urządzeń wahają się od kilkuset zł (najprostsze) do ok. kilku tys. zł (bardziej zaawansowane).

Read More
ebook Komputery, Informatyka, Programowanie 

Czytnik e-booków – czy warto się w niego zaopatrzyć?

Powstanie e-booków, jakie niedawno odnotowaliśmy, stało się kolejnym przełomem na drodze komputeryzacji i cyfryzacji zagarniającej coraz większe obszary naszego życia. Wynalazek ten wciąż budzi kontrowersje, dzieląc ludzi na otwartych na nowinki i ceniących sobie możliwości, jakie się przed nimi otwierają oraz na tradycjonalistów, niestrudzenie głoszących, że prawdziwa książka musi mieć okładki, papierowe strony i pachnieć farbą drukarską, aby móc się w pełni rozkoszować poznawaniem jej treści – trzymając ją w rękach, a nie na ekranie komputera.

Read More
facet Komputery, Informatyka, Programowanie 

Mężczyźni a gry komputerowe

Wielu chłopców, nastolatków jaki i również dorosłych mężczyzn bardzo dużą część swojego czasu spędza na korzystaniu z rosnącej technologii i grze w gry, które przez ekspertów zostały specjalnie na takie potrzeby zrobione. Nie ważne jest to, czy gra jest nowa czy stara (chociaż im nowsza tym lepsza, ponieważ grafika i cele gry są bardziej rozbudowane), ale ważne jest to, na jaki sprzęt jest przystosowana.

Read More