Moda, Uroda, Styl życia 

Jak czyścić i dbać o srebrną biżuterie?

Srebrna biżuteria potrafi być wyjątkowo piękna, o czym nie trzeba nikogo przekonywać. Problem w tym, że srebro nawet jako metal szlachetny, nie jest w stu procentach odporne na wpływ różnych substancji chemicznych, czy zanieczyszczeń, które powodować mogą jego odbarwienia. Jeszcze z rodzinnych domów pamiętamy, jak srebrna biżuteria ukochanej babci regularnie lądowała w misce, a mama pieczołowicie usuwała z niej ciemny nalot. Czyszczenie srebra wcale nie musi być bowiem skomplikowane, a metod jest wiele. Warto jednak dowiedzieć się nie tylko jak czyścić srebrną biżuterię, ale też dlaczego.

Moda, Uroda, Styl życia 

Jak skutecznie zmyć wodoodporny makijaż?

Wodoodporny makijaż jest bardzo praktyczny. Często się na niego decydujemy, ponieważ pozostaje idealny bez względu na pogodę. Trwały tusz do rzęs i podkład wygląda pięknie nawet w czasie deszczu, w upale, gdy twarz się poci oraz gdy popłyną łzy wzruszenia. Bardzo ważne jest jednak aby przed snem dokładnie zmyć makijaż. Dobrze oczyszczona skóra będzie mogła w nocy odpocząć i zregenerować się. Warto znać kilka prostych trików, dzięki którym usunięcie wodoodpornego make-upu nie będzie stanowić żadnego problemu. Cienie do powiek i maskara. Usuniesz je specjalnym płynem do demakijażu oczu. Użyj skutecznego,…

modelka Moda, Uroda, Styl życia 

Dlaczego modelka musi być chuda?

W świecie mody panuje tendencja do zatrudniania modelek minimalnych rozmiarów. Wystające kości, małe piersi, wklęsła twarz, z tym kojarzą nam się dzisiejsze modelki. Chociaż tendencja ta zmienia się, bowiem coraz częściej można spotkać modelki o obfitszych kształtach tak zwane modelki plus size.

wlosy Moda, Uroda, Styl życia 

Bujne czy płaskie włosy?

Każda kobieta marzy o tym, żeby mieć piękne, długie i gęste włosy. Niestety jest to luksus, o którym nie może marzyć każda ze względu na to, że nie każda potrafi zdziałać cuda. Do tych cudów należy wynająć specjalistę. To stwierdzenie nie zawsze oznacza, że mamy wydawać worki pieniędzy na stylistów, wizażystów czy projektantów.

Moda, Uroda, Styl życia Zakupy, Sklepy 

Konkursowa oferta marki Giacomo Design

Dla wielu zegarek jest wyznacznikiem statusu społecznego i nieodłącznym elementem eleganckiej kreacji. Jednak dzisiaj zegarki są bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek przedtem, przez co czasomierz stał się również ważną ozdobą codziennych, często swobodnych stylizacji. Warto w tym miejscu wskazać na wyróżniające się zegarki drewniane, oferowane m.in. przez Giacomo Design. Obecnie istnieje szansa na otrzymanie jednego z nich całkowicie za darmo.