włosy przeszczep Moda, Uroda, Styl życia 

Dlaczego przeszczep włosów fue jest lepszy od artasa?

Pacjenci, którzy zainteresowani są przeszczepem włosów, na pewno zastanawiają się nad wyborem najlepszego specjalisty i odpowiednio dobranej metody. Współcześnie bardzo często stosuje się metodę przeszczepu FUE, która jest bardzo precyzyjna i pomoże osiągnąć wymarzone efekty, którymi pacjent będzie cieszył się przez długie lata. Współczesna medycyna estetyczna proponuje coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, np. robot ARTAS.

Read More
Moda, Uroda, Styl życia 

Jak czyścić i dbać o srebrną biżuterie?

Srebrna biżuteria potrafi być wyjątkowo piękna, o czym nie trzeba nikogo przekonywać. Problem w tym, że srebro nawet jako metal szlachetny, nie jest w stu procentach odporne na wpływ różnych substancji chemicznych, czy zanieczyszczeń, które powodować mogą jego odbarwienia. Jeszcze z rodzinnych domów pamiętamy, jak srebrna biżuteria ukochanej babci regularnie lądowała w misce, a mama pieczołowicie usuwała z niej ciemny nalot. Czyszczenie srebra wcale nie musi być bowiem skomplikowane, a metod jest wiele. Warto jednak dowiedzieć się nie tylko jak czyścić srebrną biżuterię, ale też dlaczego.

Read More
Moda, Uroda, Styl życia 

Jak skutecznie zmyć wodoodporny makijaż?

Wodoodporny makijaż jest bardzo praktyczny. Często się na niego decydujemy, ponieważ pozostaje idealny bez względu na pogodę. Trwały tusz do rzęs i podkład wygląda pięknie nawet w czasie deszczu, w upale, gdy twarz się poci oraz gdy popłyną łzy wzruszenia. Bardzo ważne jest jednak aby przed snem dokładnie zmyć makijaż. Dobrze oczyszczona skóra będzie mogła w nocy odpocząć i zregenerować się. Warto znać kilka prostych trików, dzięki którym usunięcie wodoodpornego make-upu nie będzie stanowić żadnego problemu. Cienie do powiek i maskara. Usuniesz je specjalnym płynem do demakijażu oczu. Użyj skutecznego,…

Read More
Moda, Uroda, Styl życia Zakupy, Sklepy 

Konkursowa oferta marki Giacomo Design

Dla wielu zegarek jest wyznacznikiem statusu społecznego i nieodłącznym elementem eleganckiej kreacji. Jednak dzisiaj zegarki są bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek przedtem, przez co czasomierz stał się również ważną ozdobą codziennych, często swobodnych stylizacji. Warto w tym miejscu wskazać na wyróżniające się zegarki drewniane, oferowane m.in. przez Giacomo Design. Obecnie istnieje szansa na otrzymanie jednego z nich całkowicie za darmo.

Read More