modelka Moda, Uroda, Styl życia 

Dlaczego modelka musi być chuda?

W świecie mody panuje tendencja do zatrudniania modelek minimalnych rozmiarów. Wystające kości, małe piersi, wklęsła twarz, z tym kojarzą nam się dzisiejsze modelki. Chociaż tendencja ta zmienia się, bowiem coraz częściej można spotkać modelki o obfitszych kształtach tak zwane modelki plus size.

wlosy Moda, Uroda, Styl życia 

Bujne czy płaskie włosy?

Każda kobieta marzy o tym, żeby mieć piękne, długie i gęste włosy. Niestety jest to luksus, o którym nie może marzyć każda ze względu na to, że nie każda potrafi zdziałać cuda. Do tych cudów należy wynająć specjalistę. To stwierdzenie nie zawsze oznacza, że mamy wydawać worki pieniędzy na stylistów, wizażystów czy projektantów.

Moda, Uroda, Styl życia Zakupy, Sklepy 

Konkursowa oferta marki Giacomo Design

Dla wielu zegarek jest wyznacznikiem statusu społecznego i nieodłącznym elementem eleganckiej kreacji. Jednak dzisiaj zegarki są bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek przedtem, przez co czasomierz stał się również ważną ozdobą codziennych, często swobodnych stylizacji. Warto w tym miejscu wskazać na wyróżniające się zegarki drewniane, oferowane m.in. przez Giacomo Design. Obecnie istnieje szansa na otrzymanie jednego z nich całkowicie za darmo.