koszula Moda, Uroda, Styl życia 

Męskie koszule w jesiennych stylizacjach

Koszule są stałym elementem w męskiej garderobie. Może zakładać je na różne okazje, ale to co, w szczególności je wyróżnia, to możliwość zestawienia ich zarówno z eleganckim outfitem, jak i luźną, codzienną stylizacją. Ale jak odnajdują się jesienną porą, kiedy najczęściej nosimy dodatkowe okrycie wierzchnie? Co powinniśmy wiedzieć o modzie z tego sezonu?

Read More
meski garnitur Moda, Uroda, Styl życia 

Elegancja i styl! Jak ubrać się na ważne spotkanie lub uroczystość?

Zapewne w życiu każdego mężczyzny nadejdą prędzej czy później sytuacje, które będą wymagały od niego eleganckiego i odpowiednio dobranego ubioru. Dlatego warto w swojej szafie mieć kilka podstawowych artykułów, jak klasyczny, czarny garnitur czy krótki męski płaszcz, które sprawdzą się podczas różnych wydarzeń. W artykule zestawiono ciekawe inspiracje, które mogą uratować niejednego pana w potrzebie.

Read More
damska bizuteria Moda, Uroda, Styl życia 

Jak nosić damską biżuterię, aby zawsze wyglądać modnie i stylowo?

Każda kobieta posiada swoją kolekcję biżuterii. Wbrew pozorom nie musi być ona pokaźna, aby zadać szyku i elegancji, jednak należy wiedzieć, jak ją poprawnie nosić kobiece błyskotki. Choć mogłoby się wydawać, że w noszeniu biżuterii nie ma wielkiej filozofii, to w rzeczywistości wiele z nas nieświadomie popełnia kilka, z pozoru niewielkich błędów, które zamiast dodawać uroku, pozbawiają naszych stylizacji odpowiedniego wydźwięku. Jak zatem poprawnie nosić biżuterię?

Read More
Moda, Uroda, Styl życia 

Jak zostać barberem?

Barber to wymagający zawód, który wiąże się ze zdobyciem określonych umiejętności i wiedzy pozwalających zgłębić tajniki fryzjerstwa. Okazuje się, że nie trzeba uczęszczać do technikum fryzjerskiego lub do zawodówki, aby rozpocząć pracę w tym kierunku, choć to oczywiście także jest pomocne.  Szukanie inspiracji w sieci Jeśli pragniemy dowiedzieć się więcej o zawodzie barbera i o tym, z czym to się wiąże, warto poszukać inspiracji w Internecie. To skarbnica wiedzy dla każdego – znajdziemy tutaj mnóstwo zdjęć, postów, artykułów i filmików dotyczących tematyki barberskiej. Konieczne jest oswojenie się z najważniejszymi pojęciami,…

Read More
włosy przeszczep Moda, Uroda, Styl życia 

Dlaczego przeszczep włosów fue jest lepszy od artasa?

Pacjenci, którzy zainteresowani są przeszczepem włosów, na pewno zastanawiają się nad wyborem najlepszego specjalisty i odpowiednio dobranej metody. Współcześnie bardzo często stosuje się metodę przeszczepu FUE, która jest bardzo precyzyjna i pomoże osiągnąć wymarzone efekty, którymi pacjent będzie cieszył się przez długie lata. Współczesna medycyna estetyczna proponuje coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, np. robot ARTAS.

Read More