Seks, erotyka 

Rekordy Guinnessa

Praktycznie codziennie ktoś pobij jakiś rekord, wcześniej zapisany w księdze rekordów. Czy to dźwignięcie najcięższych ciężarów, czy kręcenie największą ilości hula-hop, czy największa ilość tatuaży bądź kolczyków na ciele… Zastanawialiście się jednak kiedyś o rekordach, których nie znajdziecie w księdze Guinnessa?

Tak, mamy tu na myśli najdziwniejsze seks rekordy na świecie!

Ciekawi?

Najdłuższy penis – szczyci się nim Amerykański aktor – Jonah Falcon. Wyobrażacie sobie, że jego członek ma 20,32 cm? – w stanie spoczynku! W zwodzie zaś aż 34,29 cm! Jako zabawną ciekawostkę, można dodać, że aktor został kiedyś zatrzymany do kontroli na lotnisku, że niby ma coś „dużego”, „dziwnego” w spodniach… był to oczywiście jego penis.

Najdłuższa masturbacja – Co roku w San Francisco odbywa się festiwal, który nazywa się: Masturbate-a-Thon. Wyobrażacie sobie, że na festiwalu rekord najdłuższej masturbacji zdobył w 2008 roku Masanobu Sato, wtedy czas masturbacji wynosił 9 godzin i 33 minuty. Rok później udało mu się pobić swój własny rekord i czas masturbacji wyniósł 9 godzin i 58 minut.

Najdalszy wytrysk? – Serio. My też nie mamy pojęcia po co i jak ktoś wpadł na pomysł pobijania takiego rekordu, ale należy on do Horst’a Schultza – wystrzelił nasieniem na odległość 6 metrów! Warto wspomnieć, że owy Pan poruszał wtedy dłonią z prędkością prawie 50 km/h!

Największa orgia – rekord ustalono w 2010 roku w Japonii. Na terenie opuszczonych magazynów 250 mężczyzn i 250 kobiet uprawiało seks w tym samym czasie.

Najsilniejsza pochwa?! – należy ona do Tatiany Kozhevnikovej. Kobieta swoją waginą potrafi podnieść i utrzymać ciężar 14 kilogramów!

Najstarsza dziewica – ten raczej… mało przyjemny rekord należy do Clary Meadmore, która mając 105 lat przyznała, że wciąż jest dziewicą.  Jak ona nie zwariowała!??!


Czytaj dalej

Zobacz także

Leave a Comment