Seks, erotyka 

Gdy w łóżku nuda…

Niestety, coraz częściej zdarza się, że w nasze związki wkrada się nuda i monotonia – co gorsza, zaglądają one też do naszych sypialni… Ups… Wypróbujcie więc czegoś nowego, czegoś, czego nigdy wcześniej nie kosztowaliście i niech wasz związek odżyje a seks będzie jak nie z tej ziemi!

Karezza!

Słyszeliście kiedyś o seksie po włosku? Włosi słyną przecież nie tylko z pysznych dań z makaronu, ale również z tego, że mają bardzo ogniste temperamenty… Co jednak ciekawe – w łóżku są zupełnym przeciwieństwem. Tu właśnie chcemy odpowiedzieć Wam, czym jest karezza – technika uprawiania miłości zapoczątkowana przez Włochów.

Wiecie czym jest seks tantryczny? Karezza to właśnie jeden z jego elementów. To te duchowe aspekty są równie ważne do fizyczne – nie o sam orgazm chodzi, ale o przeżycia duchowe w trakcie uprawiania seksu.

Taki rodzaj seksu jak karezza daje nam nie tylko możliwość duchowych uniesień, ale sprawia, że stosunek jest dłuższy a finish znacznie… znacznie intensywniejszy…

W karezzie chodzi o to, byście się całkowicie oddali sobie nawzajem, nie liczcie czasu spędzonego na pieszczotach. Zbliżenie ma trwać jak najdłużej, być jak najbardziej intensywne, ciekawe, ogniste. Chodzi o to, by nie tylko wasze ciała idealnie się zgrały, ale przede wszystkim by zrobiły to wasze dusze…

Dla przypomnienia:

Tantra – to rytuały i nauki, które pochodzą z buddyjskich i hinduskich ksiąg ezoterycznych – religijnych. Tantra w tłumaczeniu to – „narzędzie służące do rozciągania świadomości”. Generalnie seks tantryczny to jedna z czynności, która ma prowadzić do wyzwolenia!

Jeśli faktycznie w waszym łóżku zapanowała nuda, orgazmy nie dają już takiej przyjemności jak dawniej, to nie szukacie winy w sobie, czy partnerze. Spróbujcie seksu tantrycznego – niech Wasze duże połączą się i złączą się w jedną całość, a zobaczycie, że wasz seks zamieni się w nieziemskie przeżycia!


Źródło: polskie-aktorki-porno.pl

Zobacz także

Leave a Comment