Dom, Mieszkanie, Wnętrze 

W czym tkwi fenomen Szaf Lacobel?

Są takie meble, obok których nie sposób przejść obojętnie. W Polsce ogromną popularnością cieszą się szafy Lacobel od producenta mebli Marpol. W czym tkwi fenomen tego rodzaju mebli? Co jest w nich tak wyjątkowego, że ludzie tak chętnie po nie sięgają?

Skąd wiemy, że szafy Lacobel są popularne?

Popularność szaf Lacobel nie jest wyssana z palca. Są specjalne narzędzia, które potrafią badać popularność określonych grup towarów w Internecie. Szafy Lacobel są dostępne w Allegro, ale też można je bez trudu znaleźć w sklepach internetowych z meblami. Według jednego z narzędzi produkt ten w wyszukiwarkę Google.pl wpisywany jest miesięcznie 720 razy. To bardzo dobry wynik, gdyż Polacy rzadko pamiętają dokładne nazwy produktów w branży meblowej. Szafy Lacobel przez lata jednak mocno zapracowały sobie na to by o nich pamiętać. Produkt Marpolu jest także coraz popularniejszy w zachodniej części Europy.

Nowoczesny design, który pasuje do stylu skandynawskiego

Popularność stylu skandynawskiego może po części być odpowiedzią na zapytanie o fenomen i popularność szaf Lacobel. Produkty te bowiem doskonale pasują do rozwiązań stricte skandynawskich. Ich nowoczesny, a jednocześnie mocno minimalistyczny wygląd powoduje, że idealnie sprawdzą się w mieszkaniach aranżowanych na skandynawski sposób.

Szeroki wachlarz kolorystyczny szaf Lacobel

Bryła mebli jest bardzo nowoczesna. Co więcej szafa Lacobel Viviana prezentowana na poniższym zdjęciu może być wzbogacona o oświetlenie LED. Ponadto są to meble bardzo pojemne – zmagazynujesz w nich mnóstwo garderoby. Producent daje nam możliwość wyboru ogólnej kolorystyki. Biały, dąb sonoma, wenge i czarny to kolory, które możemy dobrać do swojego wnętrza. Taki sam, szeroki wachlarz dotyczy frontów.

Wysoka jakość materiałów

Szafa Viviana Lacobel w stylu skandynawskim wykonana jest z płyty laminowanej.  Nie jest to jednak zwykła płyta laminowana – jej jakość jest naprawdę imponująca, podobnie jak grubość, która wynosi 16mm. Ważny jest także mechanizm drzwi przesuwnych. W tym przypadku mamy sprawdzony system Laguna, który należy do najpopularniejszych rozwiązań tego typu. Jest praktycznie bezawaryjny, a przy tym przesuwa się bardzo płynnie. Ważną kwestią jest także to, że fronty mogą być wykonane w szkle lub w zestawie z dużym lustrem. Trzeba przyznać, że szczególnie druga opcja prezentuje się efektownie.

Uniwersalne wymiary szafy Lacobel

Szafy Lacobel w stylu skandynawskim są bardzo uniwersalne jeśli chodzi o wymiary. Spokojnie zmieszczą się w małej jak i dużej sypialni, pełniąc funkcję garderoby. Oryginalne wymiary szafy Lacobel podane przez producenta to szerokość – 200 cm, wysokość – 216 cm i głębokość – 61 cm.  Istotną kwestią jest także to, że szafa jest objęta 2-letnią gwarancją door-to-door.

Zobacz także

Leave a Comment