trener personalnySport 

Trener personalny – jak wyglądają treningi z jego udziałem?

Coraz częściej wiele osób decyduje się na zmiany sylwetkowe, nowy rok jest zawsze dobrym powodem, ale co zrobić, aby ze swoimi postanowieniami wytrwać dłużej niż do marca? Jednym z dobrych rozwiązań będzie zainwestowanie w pomoc trenera personalnego, jest to osoba, która doskonale wie, jakie ćwiczenia dobrać dla swojego klienta i co zrobić, aby osiągnął on swoje sylwetkowe cele. Jak w takim razie wygląda trening z udziałem trenera personalnego?

Jak wyglądają treningi z udziałem trenera personalnego?

Treningi z udziałem trenera personalnego mogą się od siebie różnić mniej znacząco bądź bardziej, wszystko tak naprawdę zależy od trenera, z jakim przyjdzie nam pracować. Czas takiego treningu waha się najczęściej między godziną a półtorej godziny, oprócz samego wykonywania ćwiczeń w odpowiedni sposób trener personalny może dać wiele wskazówek odnośnie do innych aspektów życia takich jak żywienie, bo każdy wie, że dobry trening i zrównoważona dieta to zawsze lepsze efekty niż gdyby poświęcać czas jedynie na trening.

Dobry trener personalny na samym początku przeprowadza również wywiad medyczny tak, aby mógł, jak najlepiej poznać osobę, z którą przyjdzie mu pracować. Świetnym przykładem takiego trenera będzie Pump it – trener personalny, który zadba o motywację podczas treningu oraz to, aby każde ćwiczenie zostało wykonywane z największą dokładnością, co przyczyni się do braku kontuzji.

Jakie zalety niesie ze sobą współpraca z trenerem personalnym?

Współpraca z trenerem personalnym niesie ze sobą wiele korzyści, najważniejszą z nich będzie oczywiście nieoceniona pomoc podczas wykonywanych ćwiczeń, trener zadba o ich dokładność, co będzie miało przełożenie na wyniki oraz brak kontuzji. Mimo tego, że często jeden trening kosztuje tyle, co karnet na siłownie, to unika się strat pieniężnych w dłuższym okresie, ucząc się od trenera prawidłowo wykonywanych ćwiczeń, można po jakimś czasie zacząć ćwiczyć samemu, a efekty takich treningów będą stały dalej na wysokim poziomie.

Zobacz także

Leave a Comment