TaksówkiTurystyka, Podróże, Noclegi 

Najlepsza aplikacja taxi – Taxi Polska

Wraz z rozwojem technologii pojawiają się nowe rozwiązania w zakresie aplikacji, które służą do zamawiania środków transportu. Trend ten dotarł również do rynku taksówkarskiego, gdzie oprócz parataksówek powstały również aplikacje dedykowane konkretnym korporacjom w największych miastach w Polsce. Krok dalej poszli twórcy aplikacji Taxi Polska, którzy zebrali w grupie taksówkarzy z dużych polskich miast i stworzyli rozwiązanie, dzięki któremu można zamówić taksówkę w danym mieście.

To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zamówimy zaufaną taksówkę w dużych polskich miastach. Posiadanie aplikacji sprawia, że nie musimy już pamiętać kilku lub kilkunastu numerów telefonów lub też mieć przy sobie gotówkę albo kartę płatniczą. Wystarczy aplikacja i podpięta do niej karta płatnicza, dzięki czemu środki po odbytym przejeździe pobierane są automatycznie, co jest bardzo komfortowe zarówno dla pasażera, jak i dla kierowcy.

Jak zamówić taksówkę?

Aplikacja taxi pozwala na bezproblemowe i bardzo szybkie zamówienie taksówki. Aplikacja działa z taką samą szybkością 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, co powinno być współcześnie standardem. Ponadto każdy użytkownik może wybrać preferowaną formę płatności, dzięki czemu możemy swobodnie zmieniać opcje z płatności kartą płatniczą na płatności gotówkowe. Po odbytym przejeździe wystawiamy ocenę kierowcy i korporacji, dzięki czemu możemy korzystać i posiłkować się opiniami użytkowników, którzy odbywali przejazd w danym mieście przed nami. Pozwoli to nam na wybór optymalnego rozwiązania.

Aplikacja Taxi Polska to również bardzo wygodne rozwiązanie dla klientów biznesowych. Rejestrując swoją firmę w systemie, możemy dać dostępy swoim pracownikom, a następnie po miesiącu uzyskać fakturę zbiorczą, co daje nam minimum formalności niezbędnych do obsługi takiego zamówienia. To nie tylko oszczędność czasu, ale wielokrotnie również oszczędność nerwów. Dla osób, które mają większe wymagania, aplikacja umożliwia wybranie odpowiednich preferencji pojazdu, tzn. jego typu lub opcji przewożenia zwierząt, co pozwala na pełną indywidualizację zamówienia. To naprawdę komfortowe rozwiązanie.

Zobacz także

Leave a Comment