Budownictwo, Nieruchomości 

Na co zwracać uwagę przy zakupie apartamentów?

„Czy zakup mieszkania przeznaczonego na wynajem krótkoterminowy to dobra decyzja biznesowa?” – trudno powiedzieć, ponieważ pytanie jest zbyt ogólne. Na poziom opłacalności każdej inwestycji wpływa szereg czynników, które należy drobiazgowo przeanalizować. Inwestorzy zainteresowani apartamentami inwestycyjnymi nad morzem z pewnością docenią wysoki potencjał PORTU-KRYNICA.

Kameralny budynek, piękny widok z okien i zielone otoczenie to niewątpliwe zalety tej kameralnej inwestycji w Krynicy Morskiej. Jeśli dodamy do tego wielopoziomowe korzyści: możliwość zarabiania na apartamencie i odwiedzania go z rodziną, kiedy tylko mamy na to ochotę, otrzymamy inwestycyjny hit, który warto wziąć pod uwagę.

Wybierz nieruchomość w dobrej lokalizacji

Kupując mieszkanie pod wynajem w mieście oraz apartament wakacyjny w kurorcie, liczy się przede wszystkim lokalizacja. Lokale położone w doskonałych punktach miasta zawsze znajdą najemców. PORT-KRYNICA to wyjątkowa inwestycja, łącząca dwa brzegi, Morze Bałtyckie oraz Zalew Wiślany.

Zwróć uwagę na popularne metraże i odpowiednią liczbę pomieszczeń

Statystyki, regularnie udostępniane przez popularne serwisy służące do krótkoterminowego bookingu mieszkań i apartamentów, np. Booking.com, jednoznacznie wskazują, że turyści najchętniej wybierają zadbane 2 i 3 pokojowe mieszkania w nowoczesnych budynkach. W PORT-KRYNICA dostępne są mieszkania o powierzchni 36-48 m², posiadające jedna lub dwie sypialnie. To wysoki standard i kompaktowy metraż, które zadowolą współczesnych turystów z kraju i zagranicy.

Aspekty techniczne mają znaczenie: jakich materiałów użyto do budowy apartamentowca?

PORT-KRYNICA to kameralny budynek dwupiętrowy, zlokalizowany tuż nad brzegiem Zalewu Wiślanego. Sam budynek został wykonany w technologii tradycyjnej. Nowoczesna, jasna elewacja została ozdobiona drewnianymi wstawkami, dzięki czemu będzie prezentował się stylowo przez długie lata. Stylistyka budynku doskonale wpisuje się w plan zagospodarowania przestrzennego okolicy i jej marynistyczny charakter. Na etapie projektowania zadbano o odpowiednie doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Na klatkach schodowych zamontowano duże okna, do pokoi dziennych wpada dużo światła słonecznego, dzięki przeszklonym balkonom. Cichobieżna winda, stylowe wykończenie przestrzeni wspólnych i wszechobecna zieleń to kolejne, miłe bonusy, na które zwrócą uwagę przyszli goście apartamentów. PORT-KRYNICA to doskonała przestrzeń do wypoczynku nad Morzem Bałtyckim i Zalewem Wiślanym, pozwalająca pełnymi garściami czerpać z piękna okolicznej przyrody i szeregu udogodnień, które zadowolą nawet najbardziej wymagających turystów.

Sprawdź konkurencję w okolicy

Zakup mieszkania inwestycyjnego w Krynicy Morskiej pozwoli Ci osiągnąć wysoki przychód, okoliczna konkurencja to tylko pięć hoteli i niewiele ponad sto mniejszych obiektów turystycznych. Możesz liczyć na obłożenie dochodzące do 90% w sezonie wysokim.

PORT-KRYNICA: doskonała oferta dla inwestorów, szukających apartamentu wakacyjnego nad polskim morzem.

Zobacz także

Leave a Comment