facetKomputery, Informatyka, Programowanie 

Mężczyźni a gry komputerowe

Wielu chłopców, nastolatków jaki i również dorosłych mężczyzn bardzo dużą część swojego czasu spędza na korzystaniu z rosnącej technologii i grze w gry, które przez ekspertów zostały specjalnie na takie potrzeby zrobione. Nie ważne jest to, czy gra jest nowa czy stara (chociaż im nowsza tym lepsza, ponieważ grafika i cele gry są bardziej rozbudowane), ale ważne jest to, na jaki sprzęt jest przystosowana.

Są zwolennicy zwykłych gier komputerowych, konsoli PlayStation 3 i 4 (w dzisiejszych czasach bardziej znanych i pożądanych od poprzednich, starszych wersji) oraz ich konkurencji – gier na konsole XBOX 360 bądź ONE. Co różni te dwie konkurujące konsole? Są bardzo do siebie podobne, a im więcej maniaków takich gier spotkamy, tym więcej różnic znajdziemy. Nie jednak o to chodzi.

Nie jednak o to chodzi

Zamiast zagłębiać się w sens kupowania którejkolwiek gry, pomyślimy najpierw jaki jest sens w spędzaniu takiego ogromu czasu na tyłku, na jednym krześle i to tylko po to, by sobie pograć?!! Tajemniczy? Mroczny? Czasami tak, ponieważ wielu z nich kocha w trakcie gry zmieniać się w kogoś zupełnie innego, w kogoś ze swoich dziecięcych marzeń. Wielu jednak z nich widzi inny sens niżeli ci, którzy mają niespełnione marzenia. Ci drudzy wolą raczej pozbyć się negatywnej energii miotającej się w ich ciałach, której nie mogą pozbyć się w realnym świecie ze względu na zakazy i władające nią prawa. Z jednej strony jest to dobre, ponieważ dzięki temu niepotrzebnie nie zapełniają miejsca w celi, z drugiej zaś takie brutalne gry, mają często złe odbicie w rzeczywistości, którą swoją drogą rzadko oglądają.

Zobacz także

Leave a Comment