TrawnikDom, Mieszkanie, Wnętrze 

Koszenie nieużytków – ile może kosztować?

Koszenie nieużytków to w dzisiejszych czasach coraz częstsza usługa, osoby, które mają skrawek ziemi, często nie chcą się zajmować uprawą warzyw czy owoców, dlatego takie działki stoją zaniedbane i czekają na sprzedaż lub innych właścicieli z rodziny. Koszenie nieużytków zapewnia takim miejscom odzyskanie ich pierwotnego wyglądu, pozbywając się przy tym traw, chwastów i różnego rodzaju zieleni. Koszenie nieużytków to usługa, która polega również na koszeniu poboczy dróg, a przy tym na rozdrobnieniu skoszonych zarośli. Ile w takim razie trzeba będzie zapłacić za koszenie nieużytków?

Ile może kosztować koszenie nieużytków?

Koszt koszenia nieużytków zależy najbardziej od rodzaju wybranej usługi, jeśli będzie chciało się skorzystać ze skoszenia trawy na wałek bez zgrabienia pozostałości, to trzeba liczyć na cenę od 150 zł za hektar, jeśli jednak będzie się chciało mieć powierzchnię wolną od pozostałości, to trzeba liczyć na cenę od 200 zł w górę, wszystko zależne od firmy, z którą nawiąże się współpracę. W przypadku koszenia nieużytków w Warszawie świetnie sprawdzi się firma FLOREK Usługi Leśne, która ma szeroką ofertę swoich usług i może zająć się nieużytkami miejskimi powstającymi z wyniku zarastania terenu. Nieużytki miejskie mogą być spowodowane zamknięciem się dużych fabryk, które działały na dużej powierzchni, po latach takie miejsca są zaniedbane i zacząć jakiekolwiek działania przykładowo związane z budową bądź burzeniem budynków należy najpierw zająć się skoszeniem wysokich traw i krzewów.

Co jeszcze wyróżnia firmę FLOREK?

Firma FLOREK Usługi Leśne zajmuje się również wycinką pod inwestycję w Wołominie, ta usługa polega na wycinaniu drzew, w miejscu, w którym ma powstać jakiś budynek. Bardzo często wycinając drzewa, korzysta się ze standardowej metody, czyli ze ścinania drzew u podstaw, niestety niekiedy ta metoda okazuje się zawodna i należy skorzystać z podnośnika koszowego dostępnego przez niewiele firm zajmujących się wycinką.

Zobacz także

Leave a Comment