internetyTechnika, Multimedia, Elektronika 

Internet czy telewizor?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie w chwili wolnego czasu. Telewizor jest dobrym sposobem na dłuższy odpoczynek przy ciekawym filmie albo serii programów publicystycznych. Także miłośnik muzyki rozrywkowej znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, trudniej będzie znawcy muzyki klasycznej.

A jakie rozwiązanie jest lepsze dla miłośników sportu? W polskiej telewizji publicznej wciąż pokazywane są mecze piłki nożnej i siatkówki. W zimie na antenie królują skoki i biegi narciarskie. Jednak kibice tenisa i rzadziej oglądanych dyscyplin sportu muszą szukać dodatkowych kanałów telewizyjnych lub śledzić transmisje wydarzeń sportowych w Internecie.

Internet jest także dobrym rozwiązaniem dla osób pracujących

Internet jest także dobrym rozwiązaniem dla osób pracujących, które nie mogą oglądać ulubionych seriali o stałej porze i mają inne upodobania niż większość odbiorców.Ponadto posiadanie laptopa lub tabletu pozwala na oglądanie ulubionego programu w różnych miejscach. Wydaje się więc, że współcześnie Internet jest odpowiedniejszy i częściej wybierany przez osoby, które są zapracowane i znajdują się w ciągłym ruchu. Jest jednak jedna rzecz, która może przemawiać za wyborem telewizji, ekran telewizora sprzyja bardziej wspólnemu spędzaniu wolnego czasu. Przed telewizorem może zebrać się kilka osób, które będą komentowały przebieg filmu, lub dopingowały ulubionego sportowca, a przy okazji spróbują porozmawiać na wspólne tematy. Internet wydaje się być dobrym rozwiązaniem dla indywidualisty i samotnika, który lubi spokojniej spędzać wolny czas.

Zobacz także

Leave a Comment