wlosyModa, Uroda, Styl życia 

Bujne czy płaskie włosy?

Każda kobieta marzy o tym, żeby mieć piękne, długie i gęste włosy. Niestety jest to luksus, o którym nie może marzyć każda ze względu na to, że nie każda potrafi zdziałać cuda. Do tych cudów należy wynająć specjalistę. To stwierdzenie nie zawsze oznacza, że mamy wydawać worki pieniędzy na stylistów, wizażystów czy projektantów.

Czasami warto po prostu umówić się z czynnym fryzjerem w jego salonie bądź w salonie, w którym pracuje i zapłacić za zwykłą wizytę. Podczas takiej wizyty oprócz „efektów wow” możemy otrzymać wiele porad, które pomogą nam osiągnąć cel, o którym marzy ponad połowa kobiet. Z płaskich, bez życia włosów stworzyć cudo i odzwierciedlenie marzeń, aby mieć piękne bujne i gęste włosy.

Czasami warto również poprosić fryzjera o zrobienie kilkunastu kolorowych pasemek

Na samej wizycie można na przykład uczesać, ufarbować i przyciąć włosy. Ponadto dopytać kompetentnego fryzjera, który pomoże dobrać odpowiednie kosmetyki do włosów: szampon, odżywki czy nawet farbę, która odpowiednio przystosowuje się do naszego ciała. Czasami warto również poprosić fryzjera o zrobienie kilkunastu kolorowych pasemek, które pobudzą nasze włosy, nadadzą im życia, koloru i blasku. Po co? Żeby mieć choć jakąś pewność, że nasze włosy nie przypominają stada zombie. Fakt w takim przypadku jest jeden: jeżeli zależy tobie najbardziej na tym, by pobudzić swoje włosy do życia – trzeba działać! Czas na to nadszedł właśnie już dziś. Jeżeli jednak nie jesteś pewna, czy warto zaczynać takie zabiegi, poproś swojego fryzjera o radę. Na pewno pomoże i unikniesz niepotrzebnej zmiany. Może twoje włosy będąc płaskie i rzadkie, odpowiednio do ciebie pasują?

Zobacz także

Leave a Comment