eventowe balonyHobby, Zabawa, Rozrywka, Gry 

Balony z własnym nadrukiem jako idealny gadżet reklamowy?

Prowadzisz lokalny biznes i chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki podczas zbliżającego się pikniku w swoim mieście? A może Twoja firma to międzynarodowa korporacja i chcesz się wyróżnić na targach? Pomocny może być gadżet w postaci balonów gumowych z logiem Twojej firmy.

Jak znaleźć firmę robiącą balony reklamowe?

Wystarczy wpisać w Google frazę związaną z nadrukami. Dla przykładu, jeśli jesteśmy w Warszawie i szukamy lokalnej firmy, to wpiszmy np. BALONY REKLAMOWA WARSZAWA i powinny wyskoczyć namiary na firmy mające w swojej ofercie właśnie takie usługi. Pozostaje nam tylko wysłać zapytanie z projektem tego, co ma się znaleźć na baloniku i poczekać na zamówiony towar.

Balony reklamowe z helem czy na powietrze?

Balony z nadrukowanym logo firmy mogą świetnie się sprawdzać jako unoszące się nad głowami baloniki wypełnione helem. Jest to prestiżowy gift rozdawany Twoim gościom. Minusem może tu być cena. Koszt takiego balona to około 6 zł. Aby zejść z ceny, baloniki często pompowane są powietrzem. Wtedy cena za taki balon jest mniejsza o około 50%.

Jaka grafika jest potrzebna?

Najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie grafiki wektorowej. Grafika ta doskonale odda szczegóły naszego projektu i ułatwi pracę firmie wykonującej nasze nadruki reklamowe. Oczywiście czasami wystarczy zwykła grafika, która po uzgodnieniu z usługodawcą zostanie dostosowana do potrzeb wydruku.

Co ma wpływ na cenę nadruków na balonie?

Na cenę wpływa ilość zamówionych balonów. Inna cena będzie dla 100 sztuk, jeśli policzymy cenę za jedną sztukę balona z nadrukiem a inna za tę samą sztukę przy zamówieniu 10 000 sztuk balonów. Najdroższe jest stworzenie szablonu. Szablon tworzony jest dla każdego koloru osobno. Wynika z tego, że o wiele mniej zapłacimy za nadruk jedno kolorowy i za taki złożony z np. trzech kolorów.

Czy można drukować tylko logo firmy?

Oczywiście można stworzyć nadruki na imprezy prywatne. Często zlecane są nadruki imienia dziecka, które przychodzi na świat, imienia jubilata lub dedykacja dla bliskiej osoby. Wszystkie te balony stanowią wspaniały prezent dla bliskiej nam osoby.

Zobacz także

Leave a Comment