Lifestyle Zakupy, Sklepy 

World of Dance – Polska

Czy jesteście gotowi na taneczną rewolucję?! „World of Dance – Polska” to niesamowity taneczny show Telewizji Polsat, który przenosi taniec w nowy wymiar!

Trójka jurorów, wszystkie style taneczne, tancerze z całego świata i nagroda – 100 tys.$, którą chce zdobyć każdy! Zobaczcie, jak wygląda parkiet oczami jurorów i uczestników programu już w sobotę 15 września w Złotych Tarasach!

Spotkajcie swoich ulubionych tancerzy i poznajcie „World of Dance – Polska” od kuchni! Jesteście gotowi? Zaczynamy o 13:00!

Przez cały dzień czeka na Was moc tanecznych atrakcji! Prowadzący program, Karol Niecikowski i Olga Kalicka, opowiedzą o różnych stylach tańca i uchylą rąbka tajemnicy na temat swojej pracy! A między ich występami najlepsi tancerze pokażą na scenie, co znaczy taneczna rewolucja! Czeka też na Was strefa gwiazd, a w niej niepowtarzalna szansa na zdobycie autografów jurorów i prowadzących oraz upragnionego selfie!

Poniżej znajdziecie harmonogram najciekawszych wydarzeń na scenie! Pamiętajcie, przez cały dzień będą odbywać się pokazy taneczne uczestników programu!

13:00 – rozpoczęcie tanecznej zabawy
14:15 – wywiad z jurorem Rafałem „Roofim” Kamińskim
14:30 – taneczna zabawa z Prowadzącymi
16:00 – wywiad z jurorką Edytą Herbuś
17:45 – zakończenie

Zobacz także

Leave a Comment