sala konferencyjnaTechnika, Multimedia, Elektronika 

Urządzamy biuro i salę konferencyjną. Na co zwracać uwagę?

Aranżując przestrzeń biurową zdecydowanie warto pamiętać o tym, aby przewidzieć wykorzystanie między innymi sali konferencyjnej oraz pomieszczeń szkoleniowych, do spotkań biznesowych. Im większa firma oraz im większe biuro tym może zachodzić konieczność posiadania kilku takich sal, które trzeba w odpowiedni sposób wyposażyć.


Nowoczesne biuro to oczywiście jedna z najpoważniejszych rzeczy, która będzie miała wpływ na to, jak dana firma będzie funkcjonować. Już dawno biuro przestało być tylko i wyłącznie miejscem wykonywania obowiązków służbowych, a stało się przede wszystkim miejscem, które jest wizytówką firmy i pozwala klientom (obecnym, a także potencjalnym) postrzegać nas w sposób pozytywny. Sale konferencyjne czy szkoleniowe zdecydowanie to pomieszczenia, które w każdym biurze powinny się znajdować. Powinny być także w miarę możliwości odpowiednio wyposażone, aby w maksymalnym stopniu zwiększyć ich funkcjonalność. Meble, oświetlenie, dekoracje, drobne wyposażenie, system AV – to wszystko w takiej sali powinno się znajdować.

Zobacz także: https://megaportal.pl/sprawdz-dlaczego-warto-miec-dobry-system-av-we-wlasnej-firmie/

Nowoczesny system audiowizualny

Aranżując przestrzeń biurową pamiętajmy, że coraz więcej osób pracuje zdalnie. Zdalnie, online spotykamy się również z partnerami biznesowymi, klientami. Pandemia wymusiła takie rozwiązanie i trzeba przyznać, że nowoczesne systemy do zarządzania firmą czy spotkaniami w trybie zdalnym są ogromnie popularne. Kluczowe jest oczywiście zaprojektowanie systemu, jego dopasowanie do potrzeb klienta. Takie rozwiązania oferuje firma https://groupav.pl/

System audiowizualny, jak sama nazwa wskazuje zawiera w sobie rozwiązania audio oraz video, a także rozwiązania IT, oświetleniowe, nagłośnienie, systemy do głosowania lub transkrypcji. To przede wszystkim rozwiązania, które umożliwiają rozmawianie ze sobą w czasie rzeczywistym. Możemy więc mieć do czynienia z telebimami, ekranami dotykowymi, zdalnymi pulpitami. To wszystko pozwoli np. na omawianie i wyświetlanie prezentacji, omawianie ofert, przeprowadzanie szkoleń.

Wyposażenie

Sala konferencyjna różni się od tradycyjnych pomieszczeń, dlatego wszystkie wyposażenie powinno być w prawidłowy sposób dobrane. Stoły, krzesła, szafy, stoliki, rolety, wertykale, a nawet podłogi powinny być nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne, proste w utrzymaniu czystości, konserwacji. To przełoży się na komfort nie tylko pracowników, ale również klientów.

Zobacz także

One Thought to “Urządzamy biuro i salę konferencyjną. Na co zwracać uwagę?”

Leave a Comment