Dziecko, Rodzina 

Towarzysz podróży, wygodny fotelik samochodowy

Fotelik samochodowy, to tylko jeden z wielu przedmiotów potrzebnych dziecku tuż po urodzeniu, kiedy może wraz z rodzicami bezpiecznie opuścić szpital. Fotelik powinien być bezpieczny dla noworodka, ale także wygodny ze względu na delikatne ciałko dziecka w początkowym okresie życia. Rodzice zazwyczaj są dobrze przygotowani do przyjścia dziecka na świat, w odpowiednim momencie, kiedy przeanalizują temat dotyczący różnych fotelików, decydują się na zakup ten odpowiedniego, który spełnia ich oczekiwania.

Fotelik Cybex Z i-Size Sensorsafe to kolejna wersja popularnego niemieckiego fotelika, który odznacza się nową technologią jaką jest system Sensorsafe. System ten monitoruje w samochodzie stopień bezpieczeństwa dziecka, ma postać klamry, montowanej na pasie bezpieczeństwa, wykrywa różne zagrożenia, które mogę być niekorzystne dla dziecka, jak spadek temperatury, za długa podróż czy rozpięcie się pasów bezpieczeństwa.

Cybex Sensorsafe umożliwia szybką reakcję, dzięki wykryciu odpowiedniego zagrożenia, a nawet uniknięcie zagrożenia, jeśli się takie pojawi. Oprócz tej fantastycznej funkcji fotelik ten wyposażony jest w inny system zabezpieczeń jakim jest system ochrony bocznej. L.S.P to zintegrowany system ochrony, w przypadku kolizji bocznej, który umieszczony jest z boku fotelika, a ma postać wysuwanej plastikowej rączki. Możliwość wysunięcia paneli istnieje po obu stronach w foteliku Cybex. Dzięki tej ochronie w przypadku kolizji ilość energii jest znacznie redukowana, wyraźnie pomniejszona.

Fotelik Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe umożliwia wykorzystanie fotelika w pełni, w systemie podróżnym. Fotelik można używać także zamiast gondoli wózka, wpinając go do stelaża wózka, przy pomocy odpowiednich adapterów. Dzięki tej niezwykłej wygodzie, rodzic może w spokojny i gładki sposób wyciągnąć dziecko z samochodu i wpiąć fotelik z dzieckiem na ramie wózka. Z pewnością niemowlak odniesie z tego też dużo korzyści, po prostu porządnie będzie się wysypiać. Funkcja ta przyda się na co dzień, kiedy zazwyczaj rodzice lub mama czy tata mają sporo spraw do załatwienia: zakupy czy spotkanie.

Fotelik Cybex może być kupiony wraz z bazą, która może pasować również do kolejnego fotelika, dzięki czemu montaż fotelików jest łatwy i szybki. Odchodzi także podjęcie decyzji co do zakupienia kolejnego fotelika samochodowego, kiedy wstępna decyzja już została podjęta. Fotelik Cybex Z i-Size Sensorsafe jest wygodnym i niezwykle bezpiecznym fotelikiem dla noworodka.

Zobacz także

Leave a Comment