rodzinna wycieczkaTurystyka, Podróże, Noclegi 

Rodzinny wypoczynek w opcji All Inclusive

Wakacje z dziećmi zdecydowanie różnią się o tych, na które wybieramy się tylko z partnerem czy też znajomymi. Rodzinny wypoczynek podporządkowany jest głównie małym urlopowiczom, co oznacza nie tylko wybór kierunku wyjazdu, ale też terminu oraz hotelu, który będzie w stanie zapewnić potrzeby rodzin z dziećmi. Tutaj bardzo dobrze sprawdzają się cieszące się niezmiennie olbrzymią popularnością hotele z opcją All Inclusive. Dlaczego tak jest i czy rzeczywiście warto na nie stawiać? Podpowiadamy.

All Inclusive – co to znaczy?

Wszystko w cenie – to właśnie oznacza w dosłownym tłumaczeniu All Inclusive. Tego typu sformułowanie jest stosowane najczęściej jako określenie wyżywienia, które pojawia się w ofercie danego hotelu. Obejmuje ono także różnego rodzaju udogodnienia oraz atrakcje z których możemy korzystać do woli bez ponoszenia dodatkowych opłat. Mowa na przykład o bardzo popularnych w dobrych kurortach mini klubach dla dzieci, animacjach, jak również saunie czy też Aquaparku. Warto wiedzieć, że tak naprawdę wszystko, co znajdzie się w opcji All Inclusive zależy od danego hotelu.

Istnieją różne rodzaje All Inclusive. Wśród nich wymienia się klasyczne. W takiej opcji mamy zazwyczaj trzy posiłki serwowane w ciągu dnia, a wśród nich śniadanie, obiad/lunch oraz kolację. Do tego należy jeszcze wymienić przekąski, jak również napoje, w tym także te alkoholowe. Mamy do tego dostęp w określonych godzinach, restauracjach oraz barach.

Czytaj także: https://gazeta-polska.pl/wakacje-z-dziecmi-hotele-w-opcji-all-inclusive-ze-swietna-infrastruktura/

Możemy także skorzystać z opcji All Inclusive Soft/All Inclusive Light, gdzie także możemy spodziewać się najczęściej trzech posiłków oraz tylko napojów bezalkoholowych w cenie.

Z kolei All Inclusive 24 Hours, All Inclusive Plus oznacza często to, że godziny korzystania z opcji All Inclusive zostają wydłużone. Najbardziej rozbudowaną formą tego typu opcji jest All Inclusive Premium/ All Inclusive Ultra (UAI). Co to oznacza w praktyce? Tutaj poza standardowymi wariantami dodatkowo otrzymujemy m.in. kolacje w restauracjach á la carte oraz w niektórych hotelach także room serwis.

Rodzinne wakacje All Inclusive – dlaczego warto?

Wakacje All Inclusive to bardzo dobra forma spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny, szczególnie wtedy, kiedy wybieramy się w podróż z małymi dziećmi. Każdy rodzic wie, że dla małego podróżnika nie ma znaczenia czy właśnie jest w domu czy też na wyjeździe. Musi mieć między innymi stały dostęp do pożywienia czy też zapewnione atrakcje, żeby zwyczajnie się nie nudzić. Jest to także istotne w przypadku starszych dzieci. Kiedy jesteśmy na wakacjach często trudno jest znaleźć szybko miejsca w których te potrzeby mogłyby zostać zaspokojone. Tu właśnie z pomocą przychodzą holele w których wykupujemy wczasy w opcji All Inclusive.

Decydując się rodzinny wypoczynek w opcji All Inclusive warto jednak powierzyć jego organizację biurowi podróży, który ma w tej materii doświadczenie. Wśród nich warto wymienić m.in. https://www.traveligo.pl/. Warto mieć pewność jakości i gwarancję, że hotel rzeczywiście będzie spełniał nasze oczekiwania, a decydując się na jego wybór na własną rękę, nigdy nie będziemy mieć gwarancji, że rzeczywiście tak będzie.

Zobacz także

Leave a Comment