jak dbac o piersiZdrowie, Medycyna 

Krem na piersi

Dlaczego kremy ujędrniające do biustu działają?

Kremy na powiększenie biustu dają efekty, ponieważ są mieszanką składników, które aktywnie oddziałuje na naszą skórę oraz pobudza komórki podskórne w skórze piersi do lepszego wyglądu. Regularnie wykorzystywany krem na piersi zapewni nam ujędrnienie, co z kolei będzie równe z optycznym powiększeniem. Takimi składnikami są na przykład witamina E oraz kofeina. Podane składniki mają działanie ujędrniające oraz napinające na skórę, więc świetnie sprawdzą się przy wykorzystaniu ich w serum do biustu. Krem powiększający do biustu zawiera również bardzo często składniki, które pobudzają produkcję kobiecych hormonów, które z kolei gwarantują prawidłowy rozwój kobiecej sylwetki.

Składniki, które musi zawierać skuteczny krem ujędrniający do biustu

Aby krem na powiększanie piersi był skuteczny należy zadbać przy wyborze, aby zawierał wszystkie potrzebne składniki, które zapewnią nam odpowiednie działanie oraz bezpieczne oddziaływanie na skórę. Lista, która znajduje się poniżej przedstawia składniki oraz ich opis działanie:

  • Najważniejszym składnikiem jest mieszanka ziół, która jest najmocniejsza w działaniu powiększającym spośród większości dostępnych składników. Wykorzystanie ziół zapewni nam odpowiednie działanie na skórę, oraz zaspokojenie potrzeb skóry.
  • Nie przypadkiem witaminę E nazywa się „witaminą młodości”. Ten składnik pomaga nawilżyć skórę oraz wygładza ją.
  • Składnikiem, bez którego tego typu kosmetyki nie mogą dawać zadowalających efektów jest kofeina. Wpływa ona pozytywnie na naszą skórę na wiele sposobów. Między innymi pobudza nasze naczynia krwionośne oraz dotlenia jest przez co skóra jest bardziej jędrna, odżywiona i napięta.
  • Bardzo ważnym składnikiem jest również ceramide 6, czyli rodzaj tłuszczu, który znajduje się w naszej warstwie rogowej naskórka, przez co zmiękcza i kondycjonuje skórę. Jest bardzo ważny, ponieważ dodatkowo zapewnia prawidłowe funkcjonowanie skóry oraz zapewnia utrzymywanie wody w warstwie rogowej.

Jeśli mowa o składnikach, których należy unikać są to na pewno sls oraz parabenów. Jeśli wykorzystujemy jakiś składnik na piersi nie możemy pozwolić, aby znajdował się tam któryś z tych składników, ponieważ jest to bardzo niebezpieczne i może spowodować choroby oraz zaburzenia. Należy mieć na uwadze, że skóra na piersiach jest bardzo delikatna.

Masaż na piersi, czyli sposób na umocnienie efektu kremu ujędrniającego

Aby efekt kremu był widoczny jeszcze bardziej możemy zastosować jeden z dosyć popularnych masaży na ujędrnienie biust. Zanim jednak zaczniemy stosować masaż należy zapoznać się z zasadami, które należy znać przed stosowaniem tego typu zabiegów.

Masaż na powiększenie biustu nie może być bolesny, dlatego wykonuj go delikatnie i nie przekraczaj granicy bólu. Pamiętaj, aby masować piersi w kierunku pach, nigdy odwrotnie.

Jeśli stosujesz do masażu olejki bądź balsamy nie wmasowuje ich w brodawki.

Nie zapominaj, że skóra na piersiach jest bardzo delikatna, dlatego zbyt intensywnymi i mocnymi ruchami możesz ją rozciągnąć.

Nie odrywaj dłoni od skóry, a jeśli już to lekko po niej przesuwaj, by pobudzić gruczoły do działania.

Kiedy podejrzewasz, że masz chore gruczoły nie stosuj masaży.

Tak prezentują się zasady stosowania masaży. Teraz możesz przystąpić do stosowania tego typu zabiegów.

Podsumowanie

Aby optycznie powiększyć piersi wystarczy je ujędrnić, a najlepsze na ujędrnienie piersi jest stosowanie kremu oraz połączenie go z na przykład masażem ujędrniającym. Należy pamiętać, że jest to proces, który wymaga regularności oraz dokładności.

Zobacz także

Leave a Comment