lektor z polskiNauka, Edukacja, Prawo 

Konwersacje z native speakerem – kluczowe zalety

O lekcjach z native’ami pisze się obecnie wiele, a zajęcia prowadzone przez osoby, dla których język angielski to język ojczysty, są niebywale dostępne. Zajęcia z native speakerem, pod okiem doświadczonego dydaktyka, mogą przynieść uczestnikom zajęć unikalne korzyści. Oto najpopularniejsze benefity zajęć języka angielskiego z native speakerem.

Angielski z nativem to kontakt z prawdziwym językiem

Im bardziej autentyczny jest język, z jakim masz kontakt, tym błyskawiczniej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Zajęcia z nativem to rodzaj nauki, w której odtwarzasz realną sytuację konwersacji i możesz ciągle naprawiać błędy.

Z nativem jesteś pewny swoich umiejętności językowych

Ucząc się angielskiego przez kontakt z native speakerem (sprawdź cennik angielskiego online z native speakerem) ciągle szlifujesz swój język. Rozmawiając z obcokrajowcem doskonalisz swoje umiejętności podczas normalnej rozmowy.

Z native speakerem motywujesz się do mówienia

Jeżeli kurs prowadzi lektor z polski, pokusa zwracania się do niego po polsku jest spora. Język angielski z nativem jest wyzwaniem i bodźcem, które błyskawicznie przynoszą pozytywne rezultaty. Dobry native ma umiejętności, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Native poszerza Twoje horyzonty

Rozmowy  o Twoich pasjach i zainteresowaniach mogą okazać się zdecydowanie prostszą, a także bardziej interesującą drogą do edukacji językowej. Dodatkowo nauka języka angielskiego staje się znacznie prostsza, kiedy poznajesz, że Twój nauczyciel jest ciekawym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych tematów.

Kurs angielskiego z nativem to precyzyjna akcent

Dzisiaj ciężko stwierdzić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już orientacyjnie kilkaset. Jak urzeka Cię akcent Amerykanów, warto znaleźć native speakera z Stanów Zjednoczonych. Jeżeli Twoim marzeniem jest nabycie brytyjskiej wymowy, zwróć uwagę na native speakerów urodzonych w Wielkiej Brytanii.

Zobacz także

Leave a Comment