Zakupy, Sklepy Moda, Uroda, Styl życia 

Konkursowa oferta marki Giacomo Design

Dla wielu zegarek jest wyznacznikiem statusu społecznego i nieodłącznym elementem eleganckiej kreacji. Jednak dzisiaj zegarki są bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek przedtem, przez co czasomierz stał się również ważną ozdobą codziennych, często swobodnych stylizacji. Warto w tym miejscu wskazać na wyróżniające się zegarki drewniane, oferowane m.in. przez Giacomo Design. Obecnie istnieje szansa na otrzymanie jednego z nich całkowicie za darmo.

Walka o zegarki

Giacomo Design organizuje konkurs, w którym głównymi nagrodami są 3 zegarki. Co ciekawe, wybierają je sami zwycięzcy, ale jeszcze przed startem w konkursie. Zasady i przebieg konkursu wyglądają następująco:

  • klient dokonuje wyboru wymarzonego zegarka
  • na stronie firmy Giacomo Design zamieszcza komentarz, w którym przekonuje, dlaczego to on, a nie ktoś inny, powinien otrzymać zegarek
  • następuje ocena jakości nadesłanych komentarzy
  • 3 wyróżnione osoby otrzymują wybrane przez siebie zegarki

Co można wybrać?

Klienci, którzy zdecydują się wystartować w wyścigu po zegarki, z pewnością będą mieli z czego wybierać potencjalne nagrody. Giacomo Design stale poszerza swoją ofertę o coraz to nowe modele zegarków. Zdecydowanie dominują wśród nich te wykonane z drewna. Najczęściej wykorzystywane przez Giacomo Design gatunki to:

  • drewno sandałowe
  • bambusowe
  • hebanowe
  • akacjowe
  • zebrano
  • wenge

Każdy gatunek to inna twardość oraz barwa. Ponadto, producent dość często decyduje się na tworzenie mieszanek gatunkowych, aby uzyskać jak najlepsze właściwości bransolety i tarczy zegarka. Ponadto, kombinacje te gwarantują również osiągnięcie interesującego efektu wizualnego.

Dlaczego właśnie drewno?

Trudno nie dostrzec rosnącego zainteresowania drewnianymi zegarkami. Skąd się ono jednak bierze? Dlaczego drewniane zegarki są tak pożądane przez ludzi w różnym wieku?

Z pewnością, istotną kwestią jest niepowtarzalność zegarków. Pomimo że z drewnianych modeli korzysta dziś tak wiele osób, każdy może pochwalić się posiadaniem niepospolitego zegarka. Rzecz w tym, iż każdy model jest zupełnie inny, ze względu na zróżnicowanie gatunków drewna.

Nie tylko drewno

Warto zauważyć, że uczestnik konkursu na stronie Giacomo Design nie jest skazany na wybór drewnianego zegarka. Rzeczywiście, modele z tego materiału stanowią największą część oferty, jednak Giacomo Design ma do zaproponowania również wiele zegarków na pasku. Ich wybór także powinien zadowolić każdego klienta. Oprócz modeli zegarków codziennych dostępne są również modele eleganckie, zakładane tylko do strojów oficjalnych. Nie brakuje również ekstrawaganckich zegarków o niestandardowym designie.

Zobacz także

Leave a Comment