biuro podrozyTurystyka, Podróże, Noclegi 

Funkcjonalne korzystanie z biura podróży

W trosce o stan naszych finansów oraz bezpieczeństwo, zamawiajmy bilety lotnicze wyłącznie w witrynach mających potwierdzony profesjonalizm oraz skuteczność w działaniu w swojej branży. Do królów portali realizujących zamówienia biletów lotniczych przez Internet z pewnością zaliczyć można stronę z niejednego województwa.

Ma ona niezwykle unikalnie, a zarazem prosto zaprojektowany dizajn, dzięki czemu wyróżnia się na tle innych stron oferujących tanie bilety. Pasek wyszukiwarki po wejściu na stronę główną widoczny jest od razu. Podobnie rzecz ma się ze specjalnymi boxamiofert podróży do najbardziej znanych miast europejskich. Po kliknięciu w każdy symbol przedstawiona zostaje szczegółowa oferta cenowa danego miejsca.

Nie ma mowy o jakichkolwiek ukrytych opłatach

Nie ma mowy o jakichkolwiek ukrytych opłatach. Bilety lotnicze na stronie internetowej zamówić można w ciągu kilku minut, a cały proces transakcji oraz realizacji zamówienia zajmie jedynie kilka godzin. Zatem, od pomysłu do rezultatu mija naprawdę niewiele czasu. Jeszcze tego samego dnia, gdy zaplanowano pomysł zakupu biletu, kod dostępu będzie obecny na osobistej skrzynce mailowej.Dizajn strony sprzedającej bilety lotnicze jest w tej branży sprawą bardzo ważną i istotną. Wystrój strony nie może przytłaczać szeregu dostępnych informacji na temat lotów. Wszystko musi być przedstawione na jasnym tle i bardzo czytelne, by Klient nie męczył wzroku w trakcie wyszukiwania informacji. Dopuszcza się dyskretne działania kolorów, ale raczej nie w nadmiernej liczbie. Ważne jest stworzenie strony według nowoczesnych trendów.

Zobacz także

Leave a Comment