Ogród, Przyroda, Zwierzęta 

Drewniane meble ogrodowe do tradycyjnego i nowoczesnego ogrodu

Drewno nadal jest bardzo popularnym materiałem używanym do produkcji mebli ogrodowych. Nadaje im elegancki, ale również przytulny wygląd, a odpowiednio wykończone może podłużyć na wiele lat. Zobacz propozycje mebli ogrodowych z drewna do tradycyjnych i nowoczesnych ogrodów!

Drewniana ławka – ogrodowa klasyka

Jednym z najczęściej kupowanych mebli drewnianych do ogrodu są ławki, które można obecnie zamówić w różnych ciekawych wzorach do wyboru.

Drewniana ławka ogrodowa może wspaniale prezentować się w ogrodach o tradycyjnym stylu. Warto wtedy zdecydować się na model z ozdobnymi detalami, na przykład z efektownymi rzeźbieniami podłokietników, oparcia i nóżek. Wspaniałym zakupem będzie też ławka z żeliwnymi nogami, które przyciągają uwagę swoim rustykalnym wyglądem.

Do nowoczesnych aranżacji wspaniale pasują ławki o prostym wzornictwie, które wykonane są w całości z drewna albo wykończone metalowymi ramami.

Aby korzystać z drewnianych ławek jeszcze wygodniej, warto zdecydować się na dokupienie do nich poduszki siedziskowej z miękkiej gąbki.

Zestawy wypoczynkowe z drewnianych mebli ogrodowych – dla spragnionych relaksu

Doskonałym zakupem dla osób, które poszukują komfortowego wypoczynku w swoim ogrodzie, będzie zestaw wypoczynkowy składający się z mebli ogrodowych z drewna.

Do zestawu wypoczynkowego mogą zaliczać się elementy jak:

  • narożnik

  • kanapa

  • fotel

  • podnóżek

  • stolik

Dla osób, które szukają wygodnego i trwałego zestawu mebli wypoczynkowych z drewna, wspaniałym zakupem może być zestaw Lia. Każdy składający się na zestaw Lia model – https://hastegarden.pl/sklep/1,28-lia.php mebli jest wykonany z drewna robinii malowanego na biało, który jest wysoce odporny na czynniki pogodowe. Do zestawu można dobrać poduszki z tkaniny akrylowej w różnych kolorach.

Drewniane meble kawiarniane – kawowe do ogrodu

Jeżeli szukasz wygodnych, ale również kompaktowych mebli ogrodowych, postaw na zestaw kawiarniany – kawowy.

Tego typu meble składają się z dwóch krzeseł lub foteli wraz z małym stolikiem, dlatego kapitalnie nadają się do porannej albo popołudniowej kawy na świeżym powietrzu.

Drewniany zestaw kawowy do ogrodu można zakupić w wielu ciekawych wariantach, by dopasować go do aranżacji swojego ogrodu, balkonu albo tarasu. Bardzo popularne są modele wykonane z połączenia drewna z metalową ramą, ale można też zdecydować się na meble wyprodukowane w całości z drewna.

Do dyspozycji jest zatem wiele ciekawych mebli ogrodowych z drewna. Wybierając te odpowiednie, warto zwrócić uwagę na modele z wysokiej klasy desek impregnowanych i malowanych, by dzięki temu posłużyły na wiele lat!

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com

Zobacz także

Leave a Comment