Lifestyle 

Aquawakacje – dlaczego warto na nie postawić?

Każdy człowiek potrzebuje nieco aktywności fizycznej, aby utrzymać dobry stan zdrowia. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci. Wakacje są właśnie idealnym momentem na to, aby takiej aktywności zażyć. Z tego właśnie powodu bardzo dużo obiektów sportowo-rekreacyjnych oferuje ciekawe atrakcje dla dzieci takie jak np. kolonie czy też półkolonie. Wrocławski Park Wodny w roki 2022 organizuje wydarzenie nazwane Aquawakacje 2022. Jest to projekt skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Dlaczego warto skorzystać z tej oferty i co warto o niej wiedzieć?

Warsztaty pływackie dla najmłodszych pod okiem specjalistów

Projekt aquawakacje to wydarzenie skierowane dla najmłodszych osób w celu nauki technik pływackich. Pod okiem doświadczonych instruktorów, dzieci są nauczane całkowitych podstaw, jeżeli chodzi o pływanie i bezpieczeństwo wodne. Dzieci nieco bardziej doświadczone w pływaniu będą mogły korzystać z zajęć, które doskonalą nabyte techniki. Wydarzenie Aquawakcje łączy w sobie naukę wraz z zabawą. Każdy dzień podzielony jest pod względem tematyki. Oznacza to, że dzieci będą mogły brać udział w różnych atrakcjach związanych z piratami, poszukiwaniem skarbu czy też korzystać z zabaw przewidzianych na dzień hawajski i olimpijski.

Dlaczego warto skorzystać z wydarzenia Aquawakacje 2022?

Aquapark we Wrocławiu organizując Aquawakacje miał na celu stworzenie półkolonii. Oznacza to, że dzieci od godziny 8:00 do 17:00 mogą korzystać z nauki i zabaw organizowanych przez instruktorów i animatorów. Podczas trwania wydarzenia, rodzice nie muszą przebywać na terenie obiektu. Wszystkim zajmuje się wykwalifikowany personel. Poza atrakcjami przygotowanymi przez animatorów i warsztatami pływackimi dzieci mogą liczyć na pełne wyżywienie. Każdego dnia przewidywane są 3 przerwy na posiłek. Wszystkie dania zostały starannie przygotowane i skomponowane tak, aby nie tylko wpasować się w dziecięce smaki, lecz także po to, aby uzmysłowić najmłodszym, że zdrowa żywność może być smaczna i pożywna.

Zobacz także

Leave a Comment