torbyBiznes, Ekonomia 

Torebki papierowe z nadrukiem – kiedy warto na nie stawiać?

Ekologiczny tryb życia coraz bardziej zaczyna przebijać się na tle plastikowych kubków, talerzy czy reklamówek. Ma to też zbawienny wpływ na środowisko naturalne. Chcąc przyczynić się do ratowania naszej planety od plastiku, warto jest zainwestować w produkty z papieru. Dlaczego warto stawiać akurat na torebki papierowe z nadrukiem? Sprawdzamy.

Torebki papierowe – możliwość personalizacji

Prowadząc własną firmę bądź przedsiębiorstwo, dobrze jest zadbać o jej marketingową stronę. Torebki papierowe z nadrukiem w Nowym Sączu można dowolnie personalizować. Na taką torbę może trafić logo firmy, slogan bądź zdjęcie. Równie często wybierany jest konkretny wzór. Nadruki wykonywane są przy wykorzystaniu technik, takich jak fleksodruk, sitodruk czy offset.

Pierwsza z nich jest rozwiązaniem, które umożliwia naniesienie ich na całej powierzchni torby. Adresowane są zwykle do klientów, którzy potrzebują wiele sztuk takich produktów i zależy im także na możliwie najniższej cenie.

Sitodruk wykorzystywany jest w przypadku mniejszych zamówień. Minimalna wartość to zazwyczaj 100 sztuk. Metoda offsetowa umożliwia natomiast zadrukowanie torby również od środka. Pozwala także na zastosowanie różnego rodzaju laminacji, druku wypukłego czy hot stampingu.

Torby papierowe przyjazne środowisku

Producent pudełek ozdobnych w Nowym Sączu dba również o to, aby wszelkie produkty były wykonywane z przyjaznych środowisku materiałów. Mowa chociażby o makulaturze czy eko krafcie. Większość z nich posiada certyfikat FSC lub pochodzi z recyklingu.

Nadruki są również wykonywane przy pomocy ekologicznych farb na bazie wody, które nie są szkodliwe dla środowiska. Tak wykonane torby mogą zostać poddane ponownemu procesowi recyklingu. Nawet jeśli nie zostaną odpowiednio przetworzone to wpływ czynników atmosferycznych pozwoli na samoistną, pełną biodegradację.

Dzięki swojej wszechstronności mogą one służyć do przenoszenia zakupów, a także pełnić funkcję reklamową. Wręczenie prezentu w takim opakowaniu również będzie odebrane jako szacunek do środowiska, a jednocześnie jako ciekawy element dekoracyjny.

Zobacz także

Leave a Comment