zabiegiModa, Uroda, Styl życia 

Mezoterapia – na czym polega?

Popularna w ostatnich czasach mezoterapia jest jednym z przydatnych zabiegów medycyny estetycznej. Umożliwia nawilżenie i odżywienie skóry dużo lepiej niż metody uwzględniające nakładanie maseczek lub kremów. Wykonuje się mezoterapię igłową i mikroigłową.

Mezoterapia – gdzie może zostać wykonana?

Z uwagi na dużą popularność, mezoterapia w Kielcach jest niemalże obowiązkowym zabiegiem w ofercie każdej kliniki lub każdego gabinetu medycyny estetycznej. Wymaga wyposażenia placówki w niezbędne urządzenia. Te są łatwo dostępne, ale profesjonalne gabinety inwestują w najlepszy na rynku sprzęt.

W trakcie mezoterapii do skóry wstrzykiwane są różne nawilżające i odżywcze preparaty. Droższa mezoterapia w Kielcach wiąże się z zastosowaniem bardzo chętnie stosowanego ostatnimi czasy kwasu hialuronowego. W tańszej, ale również skutecznej opcji, wprowadzane są aminokwasy.

Mezoterapia a piękna skóra

Jak przystało na zabieg dostępny również w Medica Estetic, mezoterapia gwarantuje poprawę wyglądu skóry. Staje się ona wizualnie młodsza, odświeżona i bardziej nawilżona. Wykorzystanie mezoterapii jest dużo skuteczniejsze niż kosmetyków podawanych na skórę i przynosi szybsze rezultaty.

Warto korzystać z mezoterapii co pewien czas. Nie jest to nieprzyjemny zabieg, choć wymaga pewnej pielęgnacji po i może powodować lekki dyskomfort. Szczególnie dotyczy to mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej. Mezoterapia w Kielcach jest chętnie wybierana, zwłaszcza jeśli ma ją w ofercie klinika medycyny estetycznej.

Mezoterapia – na co warto uważać?

Nawet tak popularne zabiegi jak mezoterapia w Kielcach mogą spowodować pewne problemy. Żeby ich uniknąć, trzeba wybrać właściwą placówkę. Najlepiej polegać na tych, w których pracują lekarze. Kosmetyczki mogą zgodnie z prawem wykonywać jedynie mezoterapię bezigłową.

Podsumowując, jednym z ciekawych zabiegów na twarz i nie tylko jest mezoterapia. Pozwala dokładnie nawilżyć i zregenerować skórę od wewnątrz za pomocą np. aminokwasów albo kwasu hialuronowego.

Zobacz także

Leave a Comment